Zadzwoń do nas
lub wypełnij formularz

Sklep: 83 410 79 39, 507 179 006

Masz pytania? Zadzwoń!

Hurtownia: 83 355 62 60, 83 410 79 95

Masz pytania? Zadzwoń!

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 8:00 - 17:00 / Sob: 8:00 - 14:00

Nasza lokalizacja

Kostry 138B, 21-120 Milanów

Sprzedaż detaliczna

Jacek Klimkowicz - kierownik ds. sprzedaży
tel. 83 410 79 39 kom: 512 128 369
skype: agrotex-jacek
e-mail: j.klimkowicz@agrotex.org.pl

Agata Marciniuk - z-ca kierownika ds. sprzedaży
tel. 83 410 79 39 kom: 508 458 350
skype: agata-agrotex
e-mail: a.marciniuk@agrotex.org.pl

Sprzedaż ciągników i maszyn

Paweł Romanowicz - kierownik ds. sprzedaży (pow. lubartowski, lubelski, łęczyński, świdnicki, chełmski, włodawski, woj. lubelskie)
kom: 603 263 104
e-mail: p.romanowicz@agrotex.org.pl

Damian Zawisza - sprzedaż ciągników i maszyn rolniczych (pow. parczewski, radzyński, bialski)
tel. 83 410 79 67, kom: 508 461 630
skype: damian.agrotex
e-mail: d.zawisza@agrotex.org.pl

Księgowość

Hanna Krasińska - główna księgowa
tel./fax: 83 356 74 99
kom: 508 461 643
e-mail: h.krasinska@agrotex.org.pl

Katarzyna Adamowicz - księgowa
tel./fax: 83 356 74 99
kom. 509 158 002
e-mail: k.adamowicz@agrotex.org.pl

Sprzedaż hurtowa

Piotr Pilarski - dyrektor handlowy
tel.: 83 410 79 95, kom: 515 503 465
skype: pepe3053
e-mail: p.pilarski@agrotex.org.pl

Patryk Goździk - dyrektor handlowy
tel. 83 410 79 67, kom: 512 128 358
skype: agrotex-bud
e-mail: patryk.gozdzik@agrotex-bud.pl

Przemysław Doroszuk - specjalista ds. zakupów
tel.: 83 410 79 95 kom: 512 128 356
skype: agrotex-przemek
e-mail: p.doroszuk@agrotex.org.pl

Dorota Szwaj - specjalista ds. zakupów 
tel.: 83 410 79 95 kom: 601 740 113
skype: d.szwaj
e-mail: d.szwaj@agrotex.org.pl

Tomasz Malesa - kierownik ds. sprzedaży
tel.: 83 410 79 67 kom: 508 458 351
skype: agrotex-tomek
e-mail: t.malesa@agrotex.org.pl

Daniel Adamowicz - specjalista ds. sprzedaży
tel.: 83 410 79 67 kom: 512 892 999
skype: agrotex-daniel
e-mail: d.adamowicz@agrotex.org.pl

Patryk Jóźwiak - specjalista ds. sprzedaży
tel.: 83 410 79 67 kom: 508 458 355
skype: Agrotex-Patryk
e-mail: p.jozwiak@agrotex.org.pl

Sylwester Keler - specjalista ds. sprzedaży
tel.: 83 410 79 67 kom: 885 788 917
skype: agrotex-sylwek
e-mail: s.keler@agrotex.org.pl

Jarosław Włoszek - specjalista ds. telekomunikacyjno-informatycznych
tel.: 83 410 79 67, kom: 507 115 694
skype: j.wloszek
e-mail: j.wloszek@agrotex.org.pl

Serwis i reklamacje

Mariusz Wójcik - dział reklamacji części
kom: 512 128 367

Mateusz Wiórko - główny serwisant ciągników i maszyn
kom: 601 788 915